14.2.24

Valentýnsky papírenská rošáda

Berte, prosím, tenhle článek jen jako takový "zkušební", protože já vám zkrátka leccos napíšu, namaluju, klidně zabásním, zatancuju, ale jakmile mi do cesty vstoupí technický problém, nehne se mnou ani stádo skotu. Jinými slovy, vložit sem na blog fotky se zdálo v posledních měsících, kdy jsem se o to (s krůpějemi potu na čele) pokoušela, jako nadlidský úkol, blog stávkoval, a tak zkouším, jestli je smůla prolomena...vypadá to dobře zatím, teda pokud fotky v článku vidíte. Já momentálně jooo, jestli mě zrak nešálí. Někdy holt člověk nad strojem přece jen zvítězí. Joj, mamo, ty to vidíš!

Takže dneska jen tak v rychlosti valentýnsky, červeně, pruhovaně a rozhodně sešitově. Protože co se nenapíše do sešitu (červené desky a zlatý nápis jako vždy, prosím), to (u mě) jakoby nebylo. Tak jsem tam toho dnešního Valentýna pro jistotu řádně zaznamenala, ať mám ten šperk ve tvaru pejska, tulipány, vegetariánskou večeři a kníratý sukulent jisté.

Nenechte mě tu samotnou a pojďte se na to se mnou mrknout. Tiger (víte, že před nedávnem otevřeli i e-shop?) to jistí aneb mají tam nejen skvělý tašky, ale taky prima poklady, co se do těch tašek dají dát. Jak bych tu mohla psát o svátku zamilovaných a nedat sem pana Pejska, toho nejmenšího na světě, ale tý lásky co se do něj vejde. Fotka sice stará 2 měsíce a focená na jednorázový superzrnitý foťák, ale mam ji moc ráda. A pana Brambůrka ještě víc.Co k tomu říct? Moje sešity už znáte, tak tentokrát jsem se vyblbla trochu valentýnsky. Miluju ten obrázek (v sešitě nahoře vlevo) Paula Newmana a jeho ženy Joanne Woodwardové, jak tancujou. Ča ča ča. Právo na špatnou náladu? Vždycky. I o Valentýnu. V pohodě. Akorát, když bývám smutná, vzpomenu si na slova Andyho Warhola: "kvůli čemu člověk tráví čas ve smutné náladě, když může být veselý?". No jo, Andy, no jo.


No je to tak. Valentýn se fakt dá i...neslavit. ;) Ale vzhledem k tomu, že bych pak zřejmě nedostala ten šperk ve tvaru pejska, tulipány, vegetariánskou večeři a kníratý sukulent, tak mezi neslaviče nepatřím (však já si nějakou tu rebélii vyberu někde jinde).Doufám, že sukulentího pána neupěstuju tak rychle, jak rychle já upěstovávát květiny dokážu. Tak prozatím zavírám můj extra tlustý červený sešit a jestli techniku přeperu i příště, přijdu zas. Věřím, že i vy. 💋

Najdete mě i tady: Instagram Vivi
 

Vivi podpis

15 komentářů:

 1. Anonymní17:40

  Vítám tě zpět))) Přeji krásný valentýnský večer ❤️
  Eva http://es-ideas.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, děkuju za krásný uvítání a valentýnský večer jako z pohádky i Tobě. :)

   Vymazat
 2. Vivi, jsem unešena, z tvého návratu ( úspěšného ) na blog a neutuchající energie, kterou vždy oplýváš. Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jiřinko, moc děkuju, a - nápodobně. ❤️

   Vymazat
  2. PS: a vlastně jsi před pár dny byla inspirujícím motorem pro to, abych to tu opět zkusila. Děkuju, ty moje vílo kloboučnická kouzelná.

   Vymazat
 3. Vivi, to je moc milé, vidět tě zpět. Tvé příspěvky a hravý styl mně chybí.
  Krásného Valentýna ti přeji. Zdraví Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jitko, hravá to já jsem a vždycky budu, to můžu slíbit. ;) Děkuju za krásný komentář, vážím si ho, a věřím, že Tě to u mě bude bavit a těšit, protože jsem plná nápadů a síly. :-D Měj se moc krásně nebo ještě líp. Pa pa

   Vymazat
 4. Vivi, skvělé, že jsi zpět! Tvůj pohled na svět tady chyběl! Krásná fotka s panem Pejskem!
  Přeji hezké dny a zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, jsi moc milá, děkuju. Panu Pejskovi ráda vyřídím. ;)

   Vymazat
 5. Anonymní14:24

  Lezarts
  Doufám, že tě technika bude poslouchat a bude zase hezké čtení u Tebe na blogu!!!
  Přeji Ti, aby se Ti dnešní Valentýn vydařil(ale i další dny)!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc ráda Tě tu vidím, dávný kámošky se scházejí na místě činu. :-D Děkuju moc, technika už mi plány nepřekazí - jsem odhodlaná.:-) Měj se moc krásně.

   Vymazat
 6. Vivi vítej zpátky :) ráda od tebe zase vidím nějaký ten příspěvek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju, to mě těší. 💕 Taky od sebe zase ráda nějaký ten příspěvek vidím. Jen houšť.😄

   Vymazat
 7. Sluncie21:32

  Jupííí Vivi přidala článek!! To je určitě znamení šťastného roku. :-) Nedávno začal rok Draka, určitě nám dá sílu. Děkuji Vivinko a krásný zbytek února!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Lucinko, pravdu díš, ať žije Drak a vůbec všechno, co nám přináší sílu nebo radost. Těším se na tebe zase příště. ;)

   Vymazat