sobota 26. března 2011

Milovnice starých věcí ví, že na blešáku super kousky uloví

Na bleších trzích se musí postupovat obezřetně, avšak odvážně. Je tam zpravidla takové harampádí, že mám tendenci utéct z boje dřív, než se rozkoukám, ale povím Vám, že když neuteču, tak obvykle vyhraju. Spokojeně si pak odnáším úlovky, které pak doma čistím, myju, drhnu a pokud z nich po mém hygienickodezinfekčním zásahu ještě něco zbyde, tak už nezbývá než se kochat...


Stařičká plechovka od kakaa ulovena hrozně brzy ráno na trhu. Jsou to jednoduché počty: vstávání = hrůza, plechovka = paráda!


3 komentáře:

  1. Ten bílý tác je naprosto božský...myslím, že jsem na podobný, nebo stejný narazila v This&That a strašně jsem po něm toužila, ale pak už jsem ho tam znovu neviděla- máš ho odtamtud? :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Jsem moc ráda, že se ti tác líb a je jasná věc, že jsi odborník - ano, tác je z This&That a tímto se Ti veřejně omlouvám, protože když jsem ho kupovala, byl poslední...a možná jsem Ti ho NECHTĚNĚ vyfoukla ;-). Ale je hrozně šikovný, plechový a beru ho s sebou i na pikniky, aniž bych se bála, že se rozbije. Pa pa, krásný den. Vivi

    OdpovědětVymazat
  3. :-DDD já přesně vím, je tam zezdola a ležel v rohu na té bílé patinované židli!!! :-DDD je fakt překrásný! určitě je ve správných rukách ;-)

    OdpovědětVymazat