14.2.25

Co je v mojí kabelce - valentýnská edice

Ou jé, dneska je Valentýn. A já bych chtěla (možná) vědět, jaké to je být těmi, pro které jsou podobné svátky troufalost a nadávají na ně. Protože já na tenhle únorový sváteční den rozhodně nenadávám (hlavně proto, že chci dostat prima dárek a večeři, kterou nebudu muset kuchtit). Život je v podstatě celý takovým svátkem, tak proč si neudělat "svátek ve svátku" a proč si to dneska zkrátka láskyplně nezpříjemnit? Pusou, kytkou, dárečkem nebo třeba tady u mě valentýnskou edicí rubriky "Co je v mojí kabelce". ;)

Ukážu vám tu dneska spoooustu věcí (při téhle příležitosti ještě barevnějších, rozpustilejších a rozvernějších než jindy), úžasnou knížku, zajímavou kosmetiku a co by to bylo za článek na mém blogu, kdyby se do fotky (a tentokrát i do kabelky) opět nepřipletl jeden ušatý uličník s tím největším valentýnským srdcem, jaké jsem kdy viděla. 


Moje kabelka není zrovna lehká, ostatně ani život ne. Ale jak praví klasik: "nikdo neříkal, že to bude jednoduchý". :) Každopádně je to vintage Louis Vuitton Neverfull PM a kupovala jsem ji kdysi dávno v Paříži. Je malá, roztomilá, klasická, nezničitelná, miluju ji a téměř každý den urovnávám její obsah stejně jako maminka Amélie z Montmartru (pamatujete na ni?). Prostě jsem tehdy v Parisu potkala kabelkovou lásku a lásek já si hledívám.

Vejdou se do ní samé nejdůležitější věci světa, ani jedna zbytečnost...že vy zas nevěříte? :) 

Tak a teď už vážně - mrkneme se na ten její slavný obsah. Je v ní aktuálně víc srdíček a červených rtěnek, než je tomu obvykle, ale tak když je ten zamilovaný únor...ten snese všechno.

Zleva: pouťový přívěsek srdce, ubrousky na čistění (čehokoli), přírodní olejový parfém Klid v duši, máslová rtěnka Lisa Eldridge, parfém Miss Dior, vůně Třešňový květ a voňavý kapesník Rose de mai od Fragonard. 
Pokračujeme dál: krém z Itálie s dokonalou vůní od mojí milé kamarádky a ty nejroztomilejší "paper soap", které si kupuju už pár let pořád dokola. Nevěřili byste, jak často se mi hodí je v tašce mít (aneb kavárníci a restauratéři, doplňujte, prosím, ve svých báječných podnicích na toaletách mýdlo). ;)

Skřipec do vlasů "Kiss", červené bonbóny s Bachovkami proti stresu a ty nejpálivější žvejky (skořicové) od kamarádky Dany, která mě zná jako svoje tenisky. Protože skořicové žvejky jsou (nejen na Valentýna) život a život jsou skořicové žvejky.

Trošku se mi to tady červená, ale kdy jindy se červenat než právě dneska na Valentýna? 

Suvenýry z francouzské parfumerky Fragonard mi valentýnsky přistály v kabelce a já už se jich nevzdám, protože - amour toujours...
Bez malých pokladů a roztomilostí asi nemůžu žít. Naštěstí jich mám spoustu. ;)

Potkávám u nás na náměstí docela často lidi z azylových domů, kteří jsou na mě vždycky milí, mají rádi Ramba a Rambo má rád je. Chci jim dát občas pár korun, ale nosím s sebou většinou jenom kartu (a tu jen tak nedám), takže mám pro ně připraveno něco na přilepšenou v tomhle barevném sáčku. A zapalovač - to kdyby někdo potřeboval připálit cígo...no ano, mě na ulici chcete potkat - myslim totiž na všechno. :)
Baron na stromě je jedna z těch nejvíc nejlepších knížek, jaké jsem kdy četla. Doporučuju všem a všema dvaceti.

A ano, i tohle je v posledních pár měsících a na příští roky součástí mých kabelek. Sáčky na bobečky (únorové samozřejmě v bílém provedení se srdíčky), mini kosti, pruhovaná psí kapsa ze Zary Home a Rambíkova oblíbená (nerozkousatelná) figurka Malého prince (akorát vyfotit jeho věci tak, aby mi je neustále neodnášel ze záběru, je scifi). 
No a někdy je součástí obsahu mých kabelek i Rambo sám. ;)

Občas nosím v kabelce i svůj diář, pero ve tvaru francouzské bagety a telefon - teď s tím nejčervenějším retro obalem, jaký jsem jen dokázala sehnat. Tak já si jdu do diáře poznamenat, že vám chci popřát toho nejhezčího Valentýna, ať už ho slavíte nebo ne, a nezapomeňte - mějte se (vzájemně i sami sebe) rádi. ;)

A pokud je někomu líto, že už je na konci článku, může mrknout na obsah mojí kabelky z roku 2016 anebo na tu z minulého léta. Je tam toho jako vždycky dost a dost. ;)


61 komentářů:

  1. Anonymní11:42

    Jaka nadhera! 🤩 Miluji jak si vsechno uzivas a uzivas si i kazdy detail tve kabelky. 👜 Nevim ani co se mi libi nejvic, asi vsechno. 🤓🥳 Kam na ty vsechny vecicky chodis? 😍 Valentyna dnes bohuzel neslavim bo jsem marod, ale tvuj clanek mi hodne zvedl naladu a vim ze si vse vynahradim. 😘😘😘
    Janka 🪻

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj Jani, děkuju za tak milou zprávu, jsem moc ráda, že tě muj článek potěšil, obzvlášť v době nemocnění. ♥ Tak ať jsi brzy jako rybička a můžeš vyjít do ulic s kabelkou, ve který nepochybně bude plno zajímavostí. ;) ♥

      Vymazat
    2. That's such a cute idea! I love seeing what people carry. My 'purse' currently holds three highlighters and a crumpled study schedule—no V-Day treats yet! I desperately need some nursing dissertation writing help to clear my mind so I can actually think about festive things!

      Vymazat
  2. Anonymní12:59

    toto je taká pastva pre oči, že snáď nechápem. :-) Moja kabelka nie je práve reprezentatívna, ale to sa po tvojom článku zmení. Aspoň som išla vyhrabať papierové vreckovky s ružami a roztomilú peňaženku, ktorú mi daroval priateľ. :-) Tá Chanel peňaženka je vysnívaná. Vivinko, prajem ti toho najkrajšieho valentína a ďakujem za rozveselenie a veľkú inšpiráciu. Tvoja Ajka :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Milá Ajko, moc ti děkuju. ♥ No výborně, pořádně si kabelku vytuň - kapesníčky s růžema a cute peněženka zní jako skvělý prvotní počin, tak neusni na vavřínech. :D

      Vymazat
  3. Ano ano, samé nezbytnosti, a jaké krásné. Ale tak to retro pouzdro na mobil je naprosto epesní, hned bych brala! 😍 Ale vzhledem k tomu, že mi teď v týdnu dorazila dvě pastelová ombré, nesmutním. 😎 U mě nesmí chybět tmavě růžový deštník s bílými puntíky, za deště si připadám jako muchomůrka. 😁🍄 Toho nejkrásnějšího a nejsrdíčkovatějšího Valentýna přeji! 💘

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Milá Saku, těším se z toho, že i ty ses u mě potěšila. ;)
      Tak už vím, jak tě poznám na ulici - za deště budu napjatě vyhlížet růžovo puntíkatý deštník. Já mám průhledný deštník s poníky z pařížskýho kolotoče - myslim, že my dvě se v parku nepřehlídnem. :D
      Děkuju mockrát, stejný přání posílám i já Tobě. ♥

      Vymazat
  4. Anonymní14:50

    Zdravím tě, Vivi.💞
    Těším se na každý článek, protože tvůj styl je originál mezi originály.😌
    Mám na tebe tentokrát, ale dotaz. Vím, že miluješ Paříž a já tam možná letost v létě poletím. Mohu si vybrat jako dárek s více míst, ale chci právě do Paříže jako ty. 😇
    Kam tam jít a co si koupit? Poradíš? 🙏
    Děkuji. 🙏
    Míša

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Milá Míšo, to se krásně čte, děkuju. ;)
      Mrkni třeba sem:
      https://www.vintageblog.cz/2014/05/pojdte-se-mnou-do-parize-nakupovat-na.html
      a sem:
      https://www.vintageblog.cz/2014/08/blesi-trh-st-ouen-v-parizi-jak-se-tam.html
      A jinak nový článek, co v Parisu neminout a co si tam pořídit by se tu měl během jara objevit, už se na něm pracuje. ;)

      Vymazat
    2. Anonymní6:30

      Waw, děkuji.🙏
      Budu se těšit.💞
      Míša

      Vymazat
    3. Já též. ;)

      Vymazat
  5. Valentýna neslavíme, ale večeře uvařená manželem byla včera, takže mi to nevadí. Já nosím městský batoh, takže prostoru na věci spousta. Takže se mi už občas stalo, že jsem tam týden nosila tři krabičky prášků, co jsem vyzvedla v lékárně (je to zásoba na rok a beru jeden před snídaní, takže mít v batohu je fakt nepotřebuju).
    Užij si Valentýna

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj Stáňo, tak to já si do tvýho batohu něco odložím, až bude moje kabelka narvaná. ;)

      Vymazat
  6. Anonymní17:46

    Lezarts
    Vivi to není kabelčička, ale zavazadlo první pomoci:-))) i Valentýn si v ní najde co potřebuje❣️
    Přeji ti nejen dnes, “la vie en rose”🌹

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Milá Renatko, je pravda, že já toho k první pomoci potřebuju dost, mně jen tak něco nepomůže. :) Děkuju za přání, a já tobě přeju amour toujours. ♥

      Vymazat
  7. Anonymní17:57

    Krásný Vivinko. Měj prima valentýn.K..

    OdpovědětVymazat
  8. Milá Vivi, proč já vždy jdu na tvůj blog s představou nějakého překvapení - a ono taky jo! A pak mám plnou hlavu Paříže, hedvábných šátků, baretů, rudých rtěnek, parfémů a káviček u prťavých stolků a neodolatelných chutí na makronky? Jiřina z N.
    Mívali jsme jezevčíka a aby se mi vešel do kabelky, musela bych si koupit, jak říká kamarádka Jana, kabelku na 5 kilo brambor.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Milá Jiřinko, zbav se rýmy a beru tě do Paříže s sebou. Však ty se tam budeš vyjímat. A budou šátky, barety, rtěnky i prťavý stolky a makronky. Už si chci s tebou dát někde kafe a decku. Značka: brzyyyy. ;)
      PS: já nosím brambory ve svý velký Neverfullce. ;)

      Vymazat
    2. Anonymní22:36

      Vivi, otázečka – kde jsi v Paříži kupovala tu malou kabelku LV PM? A máš tedy i tu velkou neverfull a tu máš také vintage? Slyšela jsem, že se teď dělá plátno už jinou technikou a že vintage kusy jsou mnohem kvalitnější! Totiž - přeju si klasiku od LV a letos si jí chci konečně z našetřených penízků koupit. Od pařížské mě ale všichni odrazují, prý jsou tam nepříjemní všichni. Tak nevím, zda jí nekoupit třeba ve vintage stavu někde na internetu…….
      Díky! Dilky! Zdravíčko. Ahoj Kerie

      Vymazat
    3. Ahoj Kerie, asi Tě úplně neuspokojím odpovědí, protože já tam tehdy těch vintage obchodů s luxusníma kabelkama obešla bezpočet a vybírala z dost kousků. Myslím (ale jistá na stopro si nejsem), že jsem ji kupovala na 8 Rue des Saussaies. Ale Paříž má velký množství nádherných vintage obchodů, kde mají tyhle originál kabelky, takže pokud se tam chystáš a budeš chtít v Parisu nakoupit, tak určitě nebudeš odlítat s prázdnou. :)
      To je moc hezký, že si chceš letos splnit sen. Nenech se rozhodně odradit škarohlídy, kteří na Pařížskou nadávají, osobně neznám nikoho, kdo by tam měl špatnou zkušenost a já mám tu nejlepší. Jak v Chanelu, v Dioru, v Luxury Bags nebo v Louis Vuittonu jsou nesmírně milí asistenti. I když jsem tam šla koupit třeba jen maličkost, byli vždycky úžasní. A je jedno, jestli máš na sobě sekáč nebo YSL, tohle nikdo neřeší - to bývá taková častá předpojatost. Takže - vyraž a klidně třeba jen na obhlídku - ani to, že tam musíš hned utratit desítky tisíc, není nikde psáno. A užij si to a dej si tam skleničku šáňa nebo kafe (já si dávám obojí). :D

      Vymazat
    4. PS: ano, velkou Neverfull MM mám taky, ale novou a kupovanou před pár lety právě v Pařížský. Ne vždycky mají všechno skladem, ale když vyslovíš tvoje přání, ochotně ti danou věc objednají z Paříže a ty si ji pak jen vyzvedneš. Papa

      Vymazat
    5. Anonymní14:37

      Vivi, jsi poklad. Děkuji mnohokrát. Jen ještě doplňující otázečka – mám jít tedy spíše do vintage nebo do těch nových? A co mi poradíš? Zdravíčk, ahoj Kerie

      Vymazat
    6. Kerie, vintage (když vychytáš super stav nebo stav po renovaci) je to nejlepší (a ano, i kvalitou). Já mám pár kousků nových, protože si občas chci prostě užít i ten nákupní zážitek a to, že je se mnou nějaký kousek od "začátku" a já sama z něj časem udělám "vintage" :D, ale pokud se rozhoduješ mezi novým nebo vintage kouskem, Bé je správně. ;) Dej pak vědět, čím sis nakonec udělala radost. Vybereš správně, jsem si jistá. ♥

      Vymazat
  9. Máš to moc hezké. My Valentýna neslavíme a šminky už dávno v kabelce nenosím. Na výlety jedu s fotobatohem, kde mám hlavně doklady, peníze, klíče, a "KPZ" na cesty: tedy nožík, náplast, malé nůžky, obvaz, šitíčko, papírové kapesníčky a tužku. Já už se moc nelíčím a rtěnky a řasenky časem vždy vyhodím a když mě to trkne, tak koupím čerstvé, ale používám je opravdu jen málo i když dokud jsem chodila do práce, tak jsem se málo šla denně. Mám vyčerpáno....

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Oprava: malovala...mobil úřadoval.

      Vymazat
    2. Milá Járo, děkuju ti a myslím, že my dvě bysme byly dobrá dvojka - ty vezmeš batoh s těmi zálesáckými super vychytávky a já svou kabelečku s Rambem, rudýma rtěnkama a parfémy - nikdy nevíš, co se nám bude hodit si popůjčovat. ;)

      Vymazat
  10. Milá Vivi! Můj muž tvrdí, že dámská kabelka je nějaká jiná dimenze! U tebe by si tedy fakt smlsnul :o) Spousta úžasných roztomilostí, jsi dáma dokonale připravená na všechno, co se může stát. Skořicové žvejky, ty už jsem dávno nikde neviděla a pytlíky se srdíčky - to snad nemůžu doma ani říct - Aaron by mohla Rambovi závidět :o)
    Moc děkuji za milý příspěvek a přeji krásnou sobotu, Helena

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Milá Helenko, radši svýmu muži mou kabelku neukazuj, jestliže má tenhle názor na "běžný kabelky", tak moje kabča by ho nejspíš uvrhla do septickýho šoku. :D
      Děkuju ti za milý slova a co se týče těch srdíčkových bobkosáčků, tak Aaronek by závidět nemusel - Rambo se prý rád podělí a koneckonců - považuje za zbytečnost vůbec nějaký pytlíky nosit - "padni kam padni". :)
      Krásnou sobotu i tobě. ♥

      Vymazat
  11. Chápem, ak Valentína neoslavujú ľudia bez partnera, no postoju ostatných že je to klišé a vymyslené a ktovie čo nerozumiem. Pre mňa je to sviatok párov a tak to aj zostane.

    OdpovědětVymazat
  12. Anonymní18:20

    Úžasná kabelka plná krásných roztomilých věcí. Prosím prosím, odkud je ta rtěnka s pusinkama? Romča Seidl 4

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju, Romčo, a rtěnka s pusinkama je od značky Rouje: https://www.rouje.com/
      Ale byla to limitka v pařížským "My little boxu". Nicméně JAKÁKOLI kosmetika od Rouje je neskutečná pecka. Zkus. ;)

      Vymazat
  13. Ta moje je oproti té tvé jak chudá příbuzná :D většinou jen mobil, peněženka, klíče, kapesníčky... Líbí se mi, že nosíš drobnou hotovost a zapalovač, když nevíš, kdy na koho narazíš :) Jak jsi psala, tebe je sen potkat!

    WantBeFitM

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Vyměním (aspoň na chvíli) tvou (lehkou) kabelku za tu mou řádně zátěžovou, byť plnou nepostradatelností a "připravenostínavšechno". :) PS: a doufám, že se někdy opravdu potkáme. ♥

      Vymazat
  14. Vivi, tak milý valentýnský příspěvek jsem potřebovala. V práci peklo, doma doháním co jde a jak to jde. V kabelce se snažím nemít chaos a moc toho netahat, hned mám otlak na rameni. Pár roztomilostí by se ale taky našlo. To prostě musí být.
    Krásně jsem si početla a pokoukala. Žasnu nad tvými poklady a nechápu, kde je stále bereš?
    Měj krásný zamilovaný únor. Pa Jitka

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Milá Jitko, děkuju ti za tak krásný komentář. ♥ Ani nevíš, jakou mám radost, že se ti můj článek zrovna trefil do nálady. Peklo je potřeba vyvážit něčím bezstarostným a o to mi tu jde. :)
      Vsadím se, že by se mi tvoje kabelka líbila, protože já bych si tam ty roztomilosti určitě našla. :)
      A kde ty svoje poklady beru? To by mě vlastně taky zajímalo. :) Oči mám ale pořád otevřený a nosím v botě magnet, tak ony se na mě nějak samy chytaj. ;)
      Děkuju ti a přeju tééééž. ♥

      Vymazat
  15. Milá Vivi, další velké díky za milý článek. Obal na telefon je naprosto boží. A pero ve tvaru bagety taky. V kabele mám rovněž spoustu věcí, ale nic tak veselého, asi by to chtělo na jaro zpestřit a oživit 😍 Měj se krásně 😍

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Milá Šárko, a já posílám další velký díky za tvůj milý komentář. ♥ ;) Vsadím se, že si kabelku vyjarníš jak se patříš a nakonec mě ještě v roztomilostech předběhneš. Sázím kilo. :D

      Vymazat
  16. Milá Vivinko, všechno to vypadá ťuťuňuňu a nejradši bych si každou fotku prohlížela půl hodiny, protože mám pocit, že na ní pořád objevuju něco nového :-) Ale ta tužka ve tvaru bagety, tak ta mi nedá spát úplně nejvíc, ta mě totálně dostala! Je top! :-D Bebe

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Milá Bebe, vznáším se na obláčku, že se ti v mojí kabelce tak líbí. Přibalím tě příště do ní a až půjdu do drogérie, tak mi z ní budeš našeptávat, jakou přírodní kosmetiku nesmím minout - to jsem to skvěle vymyslela! ;)

      Vymazat
  17. Ahoj Vivi, u mě platí, že čím větší kabelka, tím větší bordel, ale miluju to. Taky s sebou ráda nosím knihy, občas i několik. Barona na stromě neznám, zeptám se po něm v antikvariátu až tam půjdu. Jinak k LV - já módě a značkám příliš nerozumím, spíš bych ti pomohla vybrat boty na túru. Nicméně moje máma módu miluje a když mi bylo 15, dostala jsem od ní peněženku LV. Tu peněženku mám dodnes, celých pomalu 25 let, co jí mám, jí všude tahám a pořád je skvělá, drží, nedám na ní dopustit. Ta kvalita je naprosto neuvěřitelná. Krásnou neděli ♥

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moc tě zdravím, Liško, a jsem ráda, že jsem Tě inspirovala ;) - Barona si zkus sehnat, za mě je to jedna z nejlepších knížek ever.
      Tak to je krásný číst, že ti Louis Vuitton peněženka dělá takovou radost už skoro čtvrt století. Ty kousky vyrobený před rokem 2000 patří kvalitou mezi to nejlepší, co si člověk může dopřát. Bohužel v posledních letech šla kvalita dolů (používá už se jiný plátno atd.), ale pořád má LV top věci. A já, i když si tam jednou za čas pořídím něco novýho pro radost, stejně nejvíc miluju jejich vintage věci - a to vlastně neplatí zdaleka jen u LV. ;)
      Měj se krááásně. ♥

      Vymazat
  18. Sluncie7:25

    Vivi, opět samé úžasnosti a nejvíc mě samozřejmě zaujala knížka. Dnes nám začaly jarní prázdniny tak se chystáme celá rodinka na výlet do Turnova, kde je prý antikvariát jako z Harryho Pottera!! Budu na Tebe myslet až budu v ruce držet knižní poklady :-) Krásný den!!!!

    OdpovědětVymazat
  19. Nejlepší obsah je pejsek. :)

    OdpovědětVymazat
  20. Wonderful post and products. Rambo is adorable! Warm greetings from Montreal, Canada.

    OdpovědětVymazat
  21. About that LV question in the comments, if someone is deciding between vintage and new, I would also say go vintage if you find a piece in amazing condition. The older canvas really does last forever and you can see the difference. Plus there is something special about giving a second life to a beautiful piece. Reading this was way more relaxing than scrolling through my study notes. I was literally stressed about deadlines and looking for assignment help Canada earlier, and then I ended up here dreaming about red lipstick and Paris. Honestly, this blog is therapy in handbag form.

    OdpovědětVymazat
  22. POTŘEBUJETE OKAMŽITÝ VÝSLEDEK, ABYSTE SI VRÁTILI BÝVALOU LÁSKU? POKUD ANO, DR. REETHESH JE NEJLEPŠÍ ODPOVĚDÍ NA VŠECHNY VAŠE PROBLÉMY. KONTAKTUJTE HO PŘES WHATSAPP: +2349012999010

    Život byl pro mě těžký a drsný. Moje manželství nebylo stabilní. S manželkou se neustále pereme. Nikdy jsem nevěděl, že důvodem, proč se mi tohle všechno děje, je to, že na mě a mou manželku můj šéf v práci seslal zlé kouzlo. Zašel ještě dál, aby mou manželku okouzlil a měl s ní poměr. Veškerá pozornost mé manželky je zaměřena na jejího šéfa. Nebyl jsem s tím, co se dělo, spokojený, a tak jsem hledal řešení. Tak jsem se setkal s Dr. Reetheshem, kterému jsem také vysvětlil svou situaci a on se na to za mě podíval. Řekl mi, že za vším, co se děje, stojí šéf mé manželky. Požádal jsem ho o řešení a on mi řekl, že pro mě sešle kouzlo, které vše vrátí do normálu. Seslal kouzlo, které mě a mou ženu vyléčilo z toho zlého kouzla a uhrančivého kouzla. V době, kdy toto čtete, jsme s manželkou šťastně zase spolu. Dr. Reethesh pro nás odvedl skvělou práci. Také jsme zažalovali šéfa mé ženy u soudu a s pomocí Dr. Reetheshe jsme spor vyhráli, vše proběhlo hladce. Pokud chcete rychlejší výsledek a přivést zpět svého milence, Dr. Reethesh je pro vás tou správnou volbou. Zde je kontaktní formulář: WhatsApp: +2349012999010 nebo e-mail: reethesh60@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  23. Pane doktore Wale, děkuji vám za to, že jste mi pomohl uvěřit ve vás. Peníze, které jsem za to utratila, si zaslouží veškerou chválu, kterou vám chválím. První tři roky mého vztahu s mým snoubencem byly milé a krásné, ale ve čtvrtém roce se všechno dramaticky změnilo, a to v mžiku oka, všechno sladké se pro mě změnilo v hořkost. Můj přítel, který byl mou snoubenkou, se mnou bezdůvodně přestal komunikovat. Nikdy se nehádáme ani nehádáme. Bezdůvodně se mnou přestal komunikovat a nejbolestnější na tom je, že naše manželství bude za pět měsíců hotové. Nemohla jsem se s ním spojit, abych zjistila, co se děje, zablokoval mě na všech sociálních sítích, nemohla jsem se s ním spojit. Plánovala jsem si vzít život, než mě kamarádka seznámila s Dr. Walem. Řekla, že v době, kdy se k ní její manžel choval špatně, jí Dr. Wale pomohl všechno napravit. Kontaktovala jsem Dr. Walea a všechno mu řekla. Dr. Wale mi řekl, abych zaplatila veškerý materiál a poslala mu fotku mé snoubenky. Zbytek je historie. Moje snoubenka, která se mnou přestala komunikovat, mi ten samý týden zavolala a omluvila se mi za všechno, co ho potkalo, a nikdy nevěděl, co se s ním stalo. Dnes jsme šťastně manželé a čekáme naše první dítě. Pane doktore Wale, děkuji vám za všechno, jste nejlepší. Můžete kontaktovat Dr. Walea přes WhatsApp: +2347054019402 nebo e-mailem: drwalespellhome@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  24. JAK MI DR. WALE POMOHEL OBNOVIT MANŽELSTVÍ

    Život je k některým z nás, kteří opravdu potřebují lásku, opravdu nespravedlivý. Jsem vdaná sedm let. První čtyři roky bylo moje manželství perfektní, ale pak se věci začaly kazit. Můj manžel se vrací z práce pozdě domů a po celém těle cítí alkohol a konopí. Přivede si domů prostitutku a spí s ní v manželské posteli. Kdykoli zpochybňuji jeho chování a postoje, hádáme se kvůli tomu. Zbije mě a řekne mi, že nemám právo se ho ptát. To trvalo dva dobré roky. Takže v tento krásný den jsem si online dělala průzkum a narazila jsem na spoustu krásných svědectví o Dr. Waleovi a o dobrých věcech, které pro lidi udělal. Kontaktovala jsem Dr. Walea a promluvili jsme si o mém problému. Dr. Wale mě povzbudil, abych se uvolnila, a řekl mi, že všechno bude v pořádku. Poslala jsem mu fotku svého manžela. Dr. Wale udělal svou věc a od té chvíle se všechno zlepšilo. Můj manžel se změnil k lepšímu. V době, kdy toto čtete, se ke mně můj manžel chová dobře. Teď máme doma klid. To vše díky Dr. Waleovi. Můžete ho kontaktovat na WhatsAppu: +2347054019402 nebo na e-mailu drwalespellhome@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  25. Potřebujete kouzlo smrti? Kouzlo smrti na zabití vašeho nevlastního otce nebo nevlastní matky? Kouzlo smrti na zabití vašeho šéfa, který se k vám v práci nechová dobře, nebo kouzlo na vyhození někoho, koho nelíbíte? Potřebujete kouzlo na povýšení v práci, nebo kouzlo na svržení svého šéfa, abyste mohli převzít jeho pozici? Potřebujete kouzlo k vítězství v soudním sporu? Potřebujete kouzlo smrti na zabití někoho, koho nemáte rádi, a nechcete, aby vás někdo sledoval po smrti? Potřebujete kouzlo, které vás udělá feminizovanou? Potřebujete kouzlo, které přivede zpět vašeho manžela, manželku nebo snoubence, který vás opustil kvůli někomu jinému? Potřebujete kouzlo, které urychlí růst vašeho podnikání? Jste ve velkých dluzích a chcete, aby vás lidé, které jste vlastnili, nerušili? Máte nějaký zdravotní problém, který narušuje vaše zdraví? Pokud ano, Dr. Reethesh vám problém vyřeší. Dr. Reethesh je dobrý kouzelník. Jeho kouzla fungovala rychle a efektivně. Můžete ho kontaktovat přes WhatsApp: +2349012999010 nebo reethesh60@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  26. S pomocí Dr. Waleho není návrat partnera složitý. Stačí zaplatit za veškerý potřebný materiál a dosáhnete perfektního výsledku. Řídila jsem se pokyny Dr. Waleho a udělala vše, co mi nařídil. Kvůli malému nedorozumění, které jsem měla s partnerem předtím, jsme museli odcestovat z města, kde jsme oba bydleli. Jakmile dorazil do města, byl také přeložen. Zablokoval mě na všech sociálních sítích, takže jsem se s ním už nemohla spojit. To mě rozplakalo a zničilo mě to. Někdo, kdo s ním pracoval na stejném místě, mi řekl, že můj partner teď chodí s jinou ženou. Ani když jsem ho navštívila, nikdy mě nepřivítal. Vyhnal mě pryč. Byla jsem zdrcená, nemohla jsem snést urážky, rozpaky, stud, zklamání. To vše se dělo pět měsíců, než jsem potkala Dr. Waleho. Spousta dobrých svědectví o Dr. Walem. Kontaktovala jsem Dr. Waleho a řekla mu všechno. Od té doby Dr. Wale udělal svá kouzla. Netrvalo ani 24 hodin a můj partner začal volat. Poslal mi omluvnou SMS zprávu s žádostí, abych mu odpustila jeho špatné chování ke mně. Teď se vrátil zpět do města, kde žiji. Také je teď pod mou kontrolou a dělá vše, o co ho požádám. Můžete se s Dr. Walem spojit na WhatsAppu nebo Viberu: +2347054019402 nebo e-mailem: drwalespellhome@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  27. Netrvalo dlouho a můj partner se ke mně vrátil. Všechno díky Dr. Reetheshovi za skvělou práci, kterou pro mě odvedl. Můj partner je typ člověka, který rád chodí po jiných ženách. Snažila jsem se mu vmluvit, ale marně. Ale od dne, kdy na mě Dr. Reethesh udělal kouzlo, můj partner přestal se svým špatným chováním. Teď je mi věrný a respektuje i mé rozhodování v domácnosti. Dr. Reethesh také pomáhá mému bratranci obnovit manželství poté, co ho jeho žena bezdůvodně opustila. Dr. Reethesh ale znovu předvedl svá kouzla a do 24 hodin vrátil zpět manželku bratra mého bratrance. Dr. Reetheshe můžete kontaktovat prostřednictvím: WhatsApp +2349012999010 Nebo e-mailem: reethesh60@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  28. Pokud chcete mít svého muže/ženu zpět u sebe, kontaktujte Dr. Walea. Jeho WhatsApp +2347054019402. Blahopřeji vám, Dr. Wale, k tomu, že jste mi pomohl dosáhnout tohoto vítězství. Už jsem to vzdával, ale vy jste mi vrátil štěstí a donutil mě věřit. Chci si poděkovat za vaši dobrou práci, která mi pomohla získat zpět mou ženu. Moje žena se ke mně chová divně, nikdy si nedala pozor na mé rady, kdykoli jsem s ní mluvil. Veškerý její charakter a postoje ke mně byly způsobeny tím, že moje žena měla poměr s jejím šéfem v práci. Jeho šéf v práci používá na mou ženu čarodějnictví, aby mě neposlouchala, její manžel. To mě rozzuřilo. Moje žena utekla z našeho domu, aby se přidala ke svému šéfovi. Protože jsem pro nás chtěl lepší život, hledal jsem pomoc na internetu a tam jsem narazil na Dr. Walea. Četl jsem o něm spoustu dobrých svědectví. Jak pomáhá lidem po celém světě. Oslovil jsem Dr. Walea a řekl jsem mu, čím si procházím ve svém manželství. Řekl mi, abych poslal manželce fotky, a já jsem zaplatil za veškerý materiál potřebný k provedení práce. Poté, co jsem v témže týdnu zaplatil za vše, co Dr. Wale řekl, mě moje žena kontaktovala. Hle, moji čtenáři, ten samý týden se mi moje žena ozvala a začala se mi omlouvat, že nikdy nevěděla, co se s ní stalo. Po dalším zjištění jsem zjistil, že to byl její šéf v práci, kdo použil čarodějnictví, aby mou ženu zamkl. Takže, moje partnerka je teď plně zpátky doma se mnou. Pokud máte stejný problém jako já nebo podobný, buďte si jisti, že Dr. Wale vám poskytne ty nejlepší výsledky. Jeho WhatsApp nebo Viber: +2347054019402 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  29. S partnerem jsme si poslední tři roky žili bez problémů. Ale teprve před měsícem jsem si jeho náhlé chování všímala. Všimla jsem si, že si telefon nechává daleko ode mě. Najednou si změnil heslo. Když jsem se s ním o tom snažila mluvit, říkal, že není problém a že je všechno v pořádku. To se dělo měsíce. Druhý měsíc jsem se rozhodla zkontrolovat jeho telefon. Když spal, vzala jsem telefon a otevřela ho jeho otiskem prstu. Bum, viděla jsem všechno. To, co jsem viděla, mi zlomilo srdce. Partnerka mě podvádí s jinou ženou a také plánuje rozvod. Když se probudil, vyptávala jsem se ho. Jedno vedlo k druhému, odešel z domu a dva měsíce se nevrátil. Byla jsem zdrcená a měla jsem obavy ze všeho, co se mezi námi stalo. Kamarádka, které jsem o situaci řekla, mi řekla, abych kontaktovala Dr. Reetheshe, aby mi pomohl s řešením, protože Dr. Reethesh byl muž, který jí pomohl, když měla v manželství problémy. Kontaktovala jsem Dr. Reetheshe a on mi dal skvělý výsledek. Žena, se kterou měl můj partner poměr, ho spoutala řetězem a zavřela do lahve zlým kouzlem voddo, ale s pomocí Dr. Reetheshe se všechno obrátilo v můj prospěch. Zlý řetěz Dr. Reethesh zničil. V době, kdy toto čtete, se ke mně můj partner vrátil, omluvil se a řekl mi, abych mu prosím odpustila všechnu bolest, kterou mi způsobil. Dr. Reethesh vám může pomoci i pokud chcete získat svého partnera zpět. Vzdálenost pro Dr. Reetheshe není překážkou, udělá vše za vás. Kontaktujte ho na WhatsAppu: +2349012999010 nebo e-mailem: reethesh60@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  30. Všichni si zasloužíme být šťastní. Jsem bisexuál, mám rád muže i ženy a je pro mě těžké usadit se s jednou osobou, protože nechci udělat špatnou volbu. Rozhodl jsem se tedy podělit o své starosti s přítelem. Tehdy mi řekl, že Dr. Wale je ta pravá osoba, na kterou se mám obrátit. Řekl, že Dr. Wale je muž, který mu pomohl napravit jeho rozbité manželství. Řekl, že Dr. Wale je jediný muž, kterému může důvěřovat a na kterého se může spolehnout. Proto jsem mu řekl, aby se se mnou podělil o kontakt na Dr. Walea. Kontaktoval jsem Dr. Walea a vysvětlil mu důvod, proč jsem ho kontaktoval. Vyprávěl jsem mu o svém bisexuálním životě a dále jsem mu vysvětlil, že se chci usadit pouze s jednou osobou. Dr. Wale mě požádal, abych mu poslal jejich fotografie a také zaplatil za materiál potřebný k provedení práce. Dr. Wale dělal svou práci dva dny. Řekl mi, že nejlepší osobou pro mě je žena. Což je nyní moje krásná manželka už čtyři roky. Žijeme spolu šťastně a bez starostí. Také z našeho svazku máme dvě krásné děti. Milionkrát vám Dr. Walea doporučím, protože je to ten nejlepší muž, který vyřeší váš manželský problém. Jeho WhatsApp nebo Viber: +2347054019402 Nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  31. Zažila jsem si už svůj podíl emocionálních traumat a neúspěšných vztahů. V životě není nic lepšího než doufat, i když očekáváme to nejhorší. Znovu jsem měla štěstí, když jsem potkala svého snoubence, a on byl vším, co jsem si kdy u muže přála. Vždycky se ke mně choval slušně a vždycky jsem věřila, že spolu skončíme. Nevěděla jsem, že ďábel udeřil ještě předtím, než se má přání splnila. Vzala mi ho jiná mrcha a bylo to pro mě peklo vědět, že mě opustil. Byla jsem si tak jistá, že to neudělal se svou jasnou myslí, protože všechno se zdálo být úžasné, když se to stalo. Tak jsem musela vyhledat pomoc a našla jsem Dr. Isikola, který mi prozradil, že můj muž byl zhypnotizován kouzly zmíněné paní. Pracoval pro mě a získal mého muže zpět a teď jsme zase zpátky. Nemůžu být dostatečně vděčná za to, že vím, že všechno, co Dr. Isikolo slíbil, bylo splněno a že výsledek jeho práce se projeví po 48 hodinách. Žádné lži o všem, co o něm a o tom, co dělá, kdy uslyšíte. Kontaktujte ho hned, pokud to bude potřeba, a buďte si plně jisti, že vás nezklame. Napište mu SMS na WhatsAppu přes +2348133261196 nebo mu napište e-mail na adresu: isikolosolutionhome@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  32. Na internetu jsem narazila na komentář o novinářce, která napsala, že pouhé dva měsíce po rozvodu znovu našla pravou lásku. Tento příběh mi dal naději v jednom z nejtěžších období mého života. Byla jsem vdaná přes pět let, ale všechno se rozpadlo, když se můj manžel začal odtahovat a nakonec odešel. Byli jsme od sebe téměř čtyři měsíce a i když jsme se snažili znovu se sblížit prostřednictvím dárků, terapie a manželského poradenství, zdálo se, že nic nefunguje. Stále jsem ho hluboce milovala a chtěla jsem jen, abychom k sobě znovu našli cestu. Pak jsem našla blogový příspěvek, který sdílel kontakt na Dr. Reetheshe, který pomáhal jiným lidem s problémy ve vztazích. Rozhodla jsem se ho kontaktovat a vysvětlit mu svou situaci. Řídila jsem se radami Dr. Reetheshe s otevřenou myslí a upřímným úmyslem obnovit naše manželství. K mému překvapení mi během pár dnů zavolal manžel. Byl klidný, upřímný a omluvný. Měli jsme skutečný rozhovor, něco, co jsme už dlouho nevedli, a řekl mi, že se chce vrátit domů. Hned druhý den se tak stalo. Dnes jsme opět spolu a pracujeme na našem vztahu s větší láskou, péčí a porozuměním než dříve. Jsem opravdu vděčná za druhou šanci, kterou jsme dostali. Pokud procházíte těžkým obdobím ve svém vztahu, neztrácejte naději. Někdy správné vedení a ochota zkusit to znovu mohou znamenat velký rozdíl. Kontaktujte Dr. Reetheshe prostřednictvím WhatsAppu: +2349012999010 NEBO e-mailem: reethesh60@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  33. Abych byla upřímná, nemohu se nechat ujít a vyprávět ostatním o dobrých skutcích Dr. Isikola. Opravdu jsem ohromena vším, co dokáže a co udělal pro záchranu mého domova. Můj manžel mě opustil a bylo srdcervoucí vědět, že jsem se nesnažila zničit náš svazek, ale spíše někdo jiný složil slib, že mi zničí domov, a téměř se mu to podařilo, dokud jsem nedostala pomoc. Byl to těžký boj s vědomím, že jsem udělala vše, co jsem mohla, ale on se ke mně nevrátil, dokud nepřišel Dr. Isikolo, nezoufale se vypořádal s situací a nezachránil mé manželství. Jeho kouzlo usmíření z lásky je skutečně velmi silné. Usmířil mě s manželem a také zajistil, aby žena, která se snažila zničit můj domov, byla zklamaná a přemožená. Mám svého manžela zpátky a opravdu za to musím poděkovat jen Dr. Isikolovi. Byla jsem ohromena, když pro mě pracoval, a výsledky jeho dobrých skutků se začaly projevovat po 2 dnech, jak mi slíbil a ujistil mě. Bohem požehnán, že stále pomáhá lidem, a nevidím důvod, proč by někdo pochyboval o všem, co dokáže, když ví, že nikdy neselže. Napište mu e-mail na: isikolosolutionhome@gmail.com nebo mu napište SMS přes WhatsApp +2348133261196.

    OdpovědětVymazat
  34. Jsem tu, abych ocenila dobrou práci, kterou pro mě Dr. Wale odvedl. Když jsem si myslela, že je pro mě všechno za mnou, tehdy mi Dr. Wale pomohl. Moje manželství, které trvalo dva roky, umíralo a krvácelo, protože jsme si s manželem už nerozuměli. Neustále jsme se bezdůvodně hádali. Problém, který máme, nás vedl k tomu, že se chceme rozejít. Už jsem se snažila o rozvod, zatímco můj manžel se nás nevzdal. Probral náš problém s kamarádkou, která ho seznámila s Dr. Walem. Tak Dr. Wale zachránil naše manželství. Zaplatili jsme za veškerý materiál, který jsme od nás požadovali. Dr. Wale zjistil, že za vším stála bývalá přítelkyně mého muže. Byla to ona, kdo nám naše manželství ztěžoval. Jsem vděčná a vděčná, že Dr. Wale dokázal náš problém vyřešit. Dnes s mým manželem žijeme šťastně a bez dalších hádek. Žijeme v míru a harmonii. Díky vám, Dr. Wale, že jste do našeho manželství vrátil lásku a štěstí. Pokud máte ve svém manželství nějaké problémy, Dr. Wale je nejlepší kontaktní osoba. Můžete ho kontaktovat přes WhatsApp/Viber: +2347054019402 NEBO e-mailem: drwalespellhome@gmail.com

    OdpovědětVymazat
  35. Byli jsme spolu opravdu šťastní a nikdy pro jednou jsem si nemyslela, že mě můj snoubenec opustí a odejde, dokud se to skutečně nestalo. I když jsme spolu byli šťastní, řekla jsem mu, ať dá mat každému, kdo je kolem něj a nechce, abychom spolu byli, a on to udělal a odpověděl mi, že jsou všichni šťastní. Moje představa o jeho lidech byla jiná a skutečně, jak jsem si všimla, lhali proti mně a dělali vše, co mohli, aby nás oddělili, a on mě opustil. Nikdy jsem nepodvedla, ale řekli mu, že se vídám s někým jiným, a on mi uvěřil. Moje úsilí nikdy nepřineslo žádné dobré výsledky v tom, abychom se dostali zpět, dokud mi nepomohl Dr. Isikolo. Pracoval pro mě, vyřešil problémy a také se postaral o to, aby získal informace o tom, jak ho jeho sestra manipuluje, aby na mě zapomněl. Jsem ráda, že jsem kontaktovala Dr. Isikola a teď se brzy vezmeme a budeme spolu navždy. Napište mu e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com nebo mu napište SMS na WhatsApp: +2348133261196

    OdpovědětVymazat

Moc děkuju za milý komentář. ♥